Wystawa Fotografii Andrzeja Domarzewskiego

Fotografia - Andrzej Domarzewski

Muzeum Ziemi Chełmińskiej w ratuszu

11-18 lipca 2017 r.

Na wystawie zaprezentowano 21 kompozycji fotograficznych wykonanych na głębokości III – go poziomu kopalni soli w Wieliczce. Inspiracją do powstania prac było specyficzne oświetlenie kopalnianej sali, w której aktualnie odbywała się wystawa rzeźb Piotra Idziego. Fotografie nie są jednak reportażem z wystawy, lecz indywidualnym spojrzeniem Andrzeja Domarzewskiego na działanie światła, barwy i możliwościach wykorzystania efektów w określonej przestrzeni.

W Galerii Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, w maju br. miała miejsce pierwsza część tej wystawy.

Dr inż.arch. Andrzej Domarzewski, jest adiunktem w Zakładzie Rysunku, Malarstwa i Rzeźby, na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej